KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnittsoriginal 9801087
nr 980 1087
Träsnittsoriginal
Monogramsignerad, CP (Carl Palme), 30x36
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 september 2015
kl 20:42:40
14/9 20:35:59
200 kr
14/9 20:37:40